ZAUFANY PARTNER W LOGISTYCE PALETOWEJ

Przedsiębiorstwo EURO-BAN zajmuje się obrotem używanych i nowych nośników transportu wewnętrznego i logistyki. Od 18 lat świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i zakupu palet drewnianych EUR, palet drewnianych przemysłowych, palet higienicznych H1, pojemników E2, koszy siatkowych gitterbox, nadstawek paletowych, pojemników 1000 l, i inne.
Nasz magazyn i biuro handlowe mieszczą się w Zielonej Górze przy trasie ekspresowej S3, w odległości 45 km do autostrady A2 Berlin-Warszawa oraz 60 km od zachodniej granicy Polski z Niemcami. Swoją ofertę kierujemy do firm w całej Polsce i Europie zachodniej. Posiadamy wyspecjalizowany do przewożenia ładunków przestrzennych tabor naczep 100m3 i ciągników typu low deck.
Magazyn logistyczny w Zielonej Górze o powierzchni składowania 30 000 sztuk palet zapewnia gwarancję jakości i nieprzerwanego strumienia realizacji zamówień. Na każdym etapie zakupu, sortowania i załadunku wyspecjalizowani pracownicy EURO-BAN weryfikują i dbają o jakość towaru.
Handlowcy i przedstawiciele handlowi oferują fachowość na każdym etapie współpracy z klientem. Gwarantujemy terminowe dostawy w Polsce i Europie zachodniej. Wyróżnia nas wysoka jakość produktów i dopasowanie ceny dla każdego klienta. Działamy w oparciu o zasadę uczciwości i rzetelności.
Posiadamy certyfikat „FIRMA GODNA ZAUFANIA”. Certyfikat przyznawany jest za nieposzlakowaną opinię wśród klientów oraz usługi na najwyższym poziomie. Nasza osiągnięcia to miliony sprzedanych palet i tysiące zadowolonych klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

logo

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.